O projekcie ZnajdzReklame.pl

Projekt ZnajdzReklame.pl jest krokiem w przód w procesie tworzenia outdoorowych kampanii wizerunkowych. Dzięki funduszom pozyskanym poprzez program iNKubator organizowany przez portal Nasza Klasa, w ciągu 3 miesięcy od podstaw stworzona została platforma posiadająca szereg funkcjonalności zarówno dla przedsiębiorców, którzy poszukują miejsc reklamowych, jak i właścicieli nośników.

Wynajem powierzchni reklamowych jest proste jak zakupy przez internet.

Nie tracąc czasu na przeglądanie setek ofert firm posiadających nośniki reklamowe, jesteś w stanie w ciągu kilku minut stworzyć własną kampanię reklamową. Ty określasz zasięg Twojej kampanii, lokalizację nośników oraz termin emisji. Menadżer zarządzania kampanią pozwala na monitorowanie postępów prac na każdym etapie realizacji.

Celem ZnajdzReklame.pl jest stworzenie takiego narzędzia, które dla użytkownika będzie doskonałym sposobem na oszczędność czasu i pieniędzy związanych z promowaniem swojej marki. Dodatkowo jest nowym kanałem dystrybucji dla właścicieli nośników reklamowych, a poprzez panel administracyjny pozwoli zachować wysoką jakość obsługi.

Główne zalety ZnajdźReklamę.pl

  • Planowanie i zlecanie kampani online.
  • Wszystkie nośniki w jednym miejscu.
  • Szybka i prosta obsługa dzięki czemu oszczędzisz swój czas.
  • Dostęp do przebiegu kampanii 24h na dobę.
  • Sprawdzone i rzetelne firmy.
  • Nowoczesne rozwiązania ułatwiające planowanie kampanii.

 

Więcej o projekcie na stronie naszej platformy: http://www.ZnajdzReklame.pl